Darček pre muža

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • Deň bagristu
    Sedíte v kancelárii celý deň, chodíte do práce v obleku a zistili ste, že by ste chceli skúsiť niečo iné. Láka Vás myšlienka vyskúšať si prácu s bagrom ? Teraz máte možnosť spoznať, ako vypadá ozajstný deň bagristu..... Tento zážitok môže byť skvelým tipom na darček pre Vášho šéfa ... :..
  59,00€
 • Deň na salaši - letný balíček
    Hľadáte dokonalý relax a únik zo stereotypu všedných dni ? Ponúkame Vám zážitkový pobyt ” DEŇ NA SALAŠI " kde spoznáte, ako žili naši predkovia . Na vlastnej koži si vyskúšate vlastnoručne spraviť syr a oštiepok a spolu s valachmi sa môžete postarať o ovečky a iné zvieratá. V čarokrásnej p..
  394,00€
 • Deň na salaši - zimný balíček
    Hľadáte dokonalý relax a únik zo stereotypu všedných dni ? Ponúkame Vám zážitkový pobyt ” Deň na salaši " kde spoznáte, ako žili naši predkovia . Na vlastnej koži sa môžete postarať o ovečky a iné zvieratá. V čarokrásnej prírode sa dokonale odreagujete, zabudnete celkom na mestský hlučný ž..
  394,00€
 • Deň slovenského sedliaka
    Vyskúšajte si deň v štýle našich predkova užite si úžasné prostredie a históriu. Ak ste pripravený stať sa pravým sedliakom, potom je tento zážitok ako stvorený pre Vás.   Popis aktivity : Zažite pravú dedinskú atmosféru a asistujte pri všetkom, čo je náplňou vidiečana každý ..
  64,00€
 • Jazda na formuli - Basic kurz
    Zažite svoju pretekársku jazdu na pravých pretekárskych formulách !!! Jazda na formulách, ktoré majú zrýchlenie z 0 na 100 za 4,3 sek., s max. rýchlosťou 230 km hod. bude pre Vás nezabudnuteľným zážitkom. Popis : Jedinečná možnosť , ako si SÁM (bez prítomnosti inštruktora ) vyskúš..
  199,00€
 • Jazda na Formuli pre jednotlivcov - extra kurz
    Zažite svoju pretekársku jazdu na pravých pretekárskych formuliach !!! Jazda na formuliach, ktoré majú zrýchlenie z 0 na 100 za 4,3 sek., s max. rýchlosťou 230 km hod. bude pre Vás nezabudnuteľným zážitkom. Popis : Jedinečná možnosť , ako si SÁM (bez prítomnosti inštruktora ) vysk..
  649,00€
 • Jazda na Formuli pre jednotlivcov - štandardný kurz
    Zažite svoju pretekársku jazdu na pravých pretekárskych formuliach !!! Jazda na formuliach, ktoré majú zrýchlenie z 0 na 100 za 4,3 sek., s max. rýchlosťou 230 km hod. bude pre Vás nezabudnuteľným zážitkom. Popis : Jedinečná možnosť , ako si SÁM (bez prítomnosti inštruktora ) vysk..
  349,00€
 • Jazda na vozidle Hummer
    Hummer. Skrátka Hummer. On nepotrebuje vychváliť do neba, lebo jeho samotné nebo poslalo na zem, aby vysvetlil ostatným terénnym autám, ako sa to má robiť. Síce sú to stále štyri kolesá, volant a nejaké tie trubičky, ale ... predsa ... je to HUMMER! Popis aktivity: Dosť bolo babského r..
  139,00€
 • Jazda v Cadillac Coupe de Ville 1958
    Kto z automobilových nadšencov by nepoznal značku Cadillac? Vždy bola synonymom luxusu a výnimočnosti. Doprajte si radosť z jedinečnej jazdy v Cadilacu Coupe de Ville z roku 1958 .  Popis :  Špecifikácia limuzíny Šesťmiestne, dvojdverové coupe. Automobil je výnimočný až ..
  168,00€
 • Jazda v Packard Eight Touring Sedan de luxe 1938
    Packard – vozidlá so synonymom elegancie, luxusu a dokonalosti. Americký Rolls Royce , len pre tých najlepších a najbohatších. Doprajte si radosť a pôžitok z jedinečnej jazdy v americkom vozidle Packard Eight Touring Sedan de luxe z roku 1938. Popis :  Špecifikácia limuzíny : T..
  168,00€
 • Kolesový bager
     Pre informácie o cene a realizáciu objednávky kliknite prosím na : Kolesový bager   Veľký kolesový bager pre tých správnych chlapov! Prekvapte šéfa, manžela alebo kamoša a darujte mu kúsok sna z detstva ! Prácu na skutočnom veľkom bagri s akým pracujú len profesioná..
  119,00€
 • Lincoln Continental Convertible V12
    Preneste sa do 50. rokov minulého storočia a zažite vietor vo vlasoch vo veľkom štýle! Tento „deduško“ medzi autami Vám dokáže, že ešte ani zďaleka nepatrí do starého železa. Popis : Najluxusnejší šesťmiestny kabriolet z obdobia rokov 1946 a 1947 s dizajnom automobilov charakteristic..
  192,00€