Let stíhačkou L-29 Sliač

Let stíhačkou L-29 Sliač

Model: Šport a adrenalín
Dostupnosť:
Na sklade
Cena: 689,00€
Popis

Preťaženie 5 G, akrobatické obraty, rýchlosť 730 km/hod! Ak bol aj toto vždy Váš sen, tak potom je let stíhačkou Aero L-29 Delfín tým správnym adrenalínom a vzrušením práve pre Vás. Aero L-29 Delfín patrí medzi najúspešnejšie a najznámejšie cvičné prúdové lietadlá, na ktorom sa školia špičkoví letci po celom svete. Ak chcete patriť medzi tých šťastlivcov, ktorý v ňom leteli, neváhajte!

Popis aktivity :

Po príchode na letisko sa zoznámite s lietadlom Aero L-29 Delfín, absolvujete ustrojenie do leteckej výstroje a zoznámenie sa s programom letu vrátane inštruktáže, bezpečnostných pokynov. Let trvá 15 minút a počas neho máte možnosť pozorovať a obdivovať krásu okolia. Po dosiahnutí stanovenej výšky máte možnosť zažiť výkruty, premety, súvraty v naozaj neuveriteľnej rýchlosti. Komunikácia s pilotom prebieha prostredníctvom interkomu. Po skončení absolvujete certifikát o absolvovaní letu stíhačkou.

Darčekový balíček obsahuje :

- let stíhačkou Aero L-29 Delfín podľa Vašej objednávky,

- zapožičanie pilotnej výstroje

- inštruktáž

- video záznam z letu

Pre video záznam z letu je potrebné doniesť si USB kľúč

(min. 4GB)

 

Darčekový balíček neobsahuje :

- odvoz na miesto konania zážitku

- poistné klienta

- poplatok za video záznam

 

Lokalita : Sliač

Doba trvania : 15 minút

 

Sezóna : celoročne za priaznivých letových podmienok

Počasie : v prípade extrémne zlého počasia v dohodnutom termíne sa lety nekonajú. V tom prípade budete vopred telefonicky informovaní a bude dohodnutý náhradný termín.

Počet osôb : 1

Doprovod : je možný. Diváci môžu fotiť aj filmovať.

Zdravotný stav : dobrý. V prípade srdcových chorôb, cukrovkou, epilepsiou, duševnými poruchami alebo závislosťami je vhodná konzultácia s lekárom.

Oblečenie : športové oblečenie, slnečné okuliare. Kompletné oblečenie - letecká kombinéza, prilba s prívodom kyslíku Vám bude zapožičaná. Kabína lietadla je klimatizovaná

Ďalšie informácie :Osobné filmovanie na videokameru a fotografovanie je u lietadla povolené. V prípade záujmu Vám môžeme zabezpečiť profesionálne video(DVD) priamo z Vášho letu ( štart, pristátie, letecké zábery vrátane záberov z kabíny).

Minimálny vek pre let je 18 rokov !

 

Príchod na letisko je potrebný min. 2 hodiny pred Vašim letom

Pred Vašim odchodom na letisko, odporúčame si telefonicky overiť platnosť letu najmä v prípade nepriaznivého počasia.

Rezervácia : minimálne 2 týždne vopred

 

Recenzie (1)

Napísať recenziuPoznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Najhoršie            Najlepšie