Povolanie na skúšku

Zbúraj stereotyp a vyskúšaj si inú prácu. Nemožné? My ti to splníme. Vyber si z našich širokospektrálnych ponúk povolania.

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • Deň bagristu
    Sedíte v kancelárii celý deň, chodíte do práce v obleku a zistili ste, že by ste chceli skúsiť niečo iné. Láka Vás myšlienka vyskúšať si prácu s bagrom ? Teraz máte možnosť spoznať, ako vypadá ozajstný deň bagristu..... Tento zážitok môže byť skvelým tipom na darček pre Vášho šéfa ... :..
  59,00€
 • Kolesový bager
     Pre informácie o cene a realizáciu objednávky kliknite prosím na : Kolesový bager   Veľký kolesový bager pre tých správnych chlapov! Prekvapte šéfa, manžela alebo kamoša a darujte mu kúsok sna z detstva ! Prácu na skutočnom veľkom bagri s akým pracujú len profesioná..
  119,00€
 • Pásový bager
   Pre informácie o cene a realizáciu objednávky kliknite prosím na : Pásový bager  Pásový bager ako z dokumentu na prírodovedeckom kanály! Zahoďte aspoň na chvíľu starosti pracovného života za hlavu a vyskúšajte si prácu „skutočných mužov“! Popis aktivity: Bager ako z film..
  105,00€
  Založené na 1 recenziách.
 • Rušnovodičom na skúšku
    Dnes si môžete splniť svoj detský sen a naučiť sa obsluhovať lokomotívu. Naučíte sa základnú obsluhu lokomotívy. Nechajte sa viesť silou pary pri zvuku vŕzajúcich vagónikov a objavte krásy symbiózy technicky a prírody. Riadenie lokomotívy je úplne odlišné. Pod vedením skúseného stroj..
  179,00€