Bágristom

Fascinujú ťa veľké stroje a vždy si hovoríš aké to je super povolanie, veď len sedia  a bagrujú. Máš možnosť to vyskúšať na vlastnej koži.

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • Deň bagristu
    Sedíte v kancelárii celý deň, chodíte do práce v obleku a zistili ste, že by ste chceli skúsiť niečo iné. Láka Vás myšlienka vyskúšať si prácu s bagrom ? Teraz máte možnosť spoznať, ako vypadá ozajstný deň bagristu..... Tento zážitok môže byť skvelým tipom na darček pre Vášho šéfa ... :..
  59,00€
 • Kolesový bager
     Pre informácie o cene a realizáciu objednávky kliknite prosím na : Kolesový bager   Veľký kolesový bager pre tých správnych chlapov! Prekvapte šéfa, manžela alebo kamoša a darujte mu kúsok sna z detstva ! Prácu na skutočnom veľkom bagri s akým pracujú len profesioná..
  119,00€
 • Pásový bager
   Pre informácie o cene a realizáciu objednávky kliknite prosím na : Pásový bager  Pásový bager ako z dokumentu na prírodovedeckom kanály! Zahoďte aspoň na chvíľu starosti pracovného života za hlavu a vyskúšajte si prácu „skutočných mužov“! Popis aktivity: Bager ako z film..
  105,00€
  Založené na 1 recenziách.
 • Traktor - bager
    Klasika je klasika a nič ju nepremôže. Klasický bager strednej veľkosti poteší skutočne každého, kto aspoň v myšlienkach zavadil o tieto ohromné stroje. Nechajte sa očariť zvukom ich motora a zahrabnite bagrom do poriadnej práce ! Darčekový balíček obsahuje: - Prenájom stroja na hodinu..
  89,00€