Masáže

Achkáte, jojkáte ako vám hrkajú staré kosti a všetko vás bolí. Vychutnajte si príjemnú masáž a objavte sebe mladíckeho ducha.

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 •  Ájurvédsky oddych – detox
    Nechajte sa očariť indickou medicínou. Teraz prichádza aj k Vám! Je tu ájurvéda. Popis : Základom detoxikačného balíka je obľúbená ájurvédska masáž ABHYANGA a peeling s morskou soľou, medom a citrónom. Cieľom balíka je hĺbková očista tela a detoxikácia. Prostredníctvom stimulácie krv..
  65,00€
 •  Kráľovský balíček ROYAL - luxusný oddych Košice
    Takmer kráľovské rozmaznávanie Vám ponúkame v tomto ROYAL balíčku. Prežijete 5 hodín luxusu , v priebehu ktorých sa bude o Vás starať skúsená kaderníčka, kozmetička a masérka. Nechajte sa uniesť príjemným pocitom čokoládovej masáže a cíťte bezhraničné uvoľnenie, to nie je luxus, ale pôž..
  155,00€
 • Komplexná celotelová terapia
    Užite si profesionálnu masáž a komplexnú terapiu ktorá je nielen príjemná, ale zároveň Vám pomôže vyriešiť Vaše zdravotné problémy, ako je bolesť chrbta a chrbtice, bolesť v krížoch, problémy s medzistavcovými platničkami, bolesť hlavy, bolesť krku, tŕpnutie a bolesť v rukách a nohách, bol..
  30,00€
 • Ájurvédsky oddych pre jednu osobu - Shirodhara
    Trojhodinové uvoľnenie pre tých, ktorý nemajú čas na víkendové pobyty. 3 hodiny nabité ájurvédskymi procedúrami Vás privedú na iné myšlienky a hneď zabudnete na zhon pracovného dňa. Popis : Kombinácia ájurvédskej uvoľňujúcej masáže celého tela a liečebno – relaxačnej techniky shirodh..
  65,00€
 • Bankovanie
    O bankovaní snáď počul už každý. Je to jedinečný druh masáže, po ktorom Vám ostanú malé znamienka – tmavšie kolieska na chrbte od baniek, ktoré však po pár dňoch zmiznú. Táto masáž uvoľní svaly a pomôže Vám od bolesti napr. od dlhého sedenia na stoličke až po chronickú bolesť medzi lopatka..
  19,00€
 • SRI LANSKA BEAUTY DAY na Smolenickom zámku
    Milé dámy, pozývame vás užiť si skvelý a netradičný zážitok – Srí Lanska BEAUTY DAY, priamo na magickom Smolenickom zámku ! Zažijete deň plný úžasných chutí, vôní, farieb, a hlavne relaxu a pohody. Srí Lanka beauty deň, je určený pre všetky ženy, ktoré túžia po spoločnej dámskej jazde na p..
  120,00€