Kráľovský balíček ROYAL - luxusný oddych Košice

Kráľovský balíček ROYAL - luxusný oddych Košice

Model: Krása a relax
Dostupnosť:
Na sklade
Cena: 155,00€
Popis

 

Takmer kráľovské rozmaznávanie Vám ponúkame v tomto ROYAL balíčku. Prežijete 5 hodín luxusu , v priebehu ktorých sa bude o Vás starať skúsená kaderníčka, kozmetička a masérka.

Nechajte sa uniesť príjemným pocitom čokoládovej masáže a cíťte bezhraničné uvoľnenie, to nie je luxus, ale pôžitok z dotyku tela a duše...

Popis: 

Kozmetika

Príďte si oddýchnuť a zrelaxovať do príjemných priestorov nášho salónu, kde vám ponúkneme uvoľnenie a detoxikáciu vašej pleti. Vašim očiam urobí dobre mikromasáž očného okolia, ktorá pôsobí uvoľňujúco pri unavených , počítačom namáhaných očiach, napomáha pri opuchoch, vačkoch a tiež kruhoch pod očami. Vaše oči rozžiari aj trvalá na riasy, po ktorej budú vaše riasy vytočené aj bez použitia maskary. Perfektný vzhľad dotvorí lymfodrenážna masáž tváre, ktorá vašu pleť detoxikuje, čo je po zime veľmi dôležité a taktiež bude vaša pokožka krásne rozžiarená a napnutá, pripravená na krásne slnečné jarné dni. 
Trvanie: 2 hodiny

Masáž

Čokoládová masáž 90min. - Metóda, ktorá vás zbaví odumretých častí kože, má relaxačné a uvoľňujúce účinky. Kakao obsahuje antioxidanty, ktoré pôsobia proti starnutiu. 
Trvanie: 90 minút

Kaderníctvo

Zdravé vlasy tvoria polovicu ženskej krásy.
Aspoň raz za mesiac treba prísť k odborníkovi, dať si prestrihať roztrapkané konce vlasov, aby sa ďalej neštiepili. My vám ponúkame nielen úpravu končekov vlasov, ale aj celkovú zmenu strihu , ktorá vám dodá nové sebavedomie. Obsahuje: melír alebo farbenie + strihanie + zábal

farbenie vlasov

V našom salóne pracujeme s profesionálnou značkou WELLA. Na urýchlenie času farbenia používame prístroj Climazon, ktorý skráti dobu samotného farbenia o polovicu .

vlasový zábal

20 minútový – všetky vlasy a je jedno, či sú zdravé alebo poškodené si vyžadujú špeciálnu starostlivosť a výživu. 
Trvanie: 90 minút

Darčekový balíček obsahuje : 

kozmetika, masáž, kaderníctvo ,

Darčekový balíček neobsahuje :

stravu a odvoz na miesto konania zážitku

Lokalita: Košice 

Doba trvania: 5 hodín 30 minút

Sezóna: celoročne 


Počet osôb: 1

Doprovod: nie je možný

Recenzie (0)

Napísať recenziuPoznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Najhoršie            Najlepšie