Móda a umenie

Máte estetické a módne cítenie? Hovoríte si, že aj ja by som zvládol nejakú výrobu šperku, aranžovanie kvetín. Tak poďte a vyskúšajte si to u nás.

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • Kurz maľovania na hodváb
  Chcete sa naučiť maľovať s farbami na hodváb a ovládať viacero techník maľby? Tak neváhajte a absolvujte trojhodinový kurz maľovania na hodváb .  Popis : Maľovanie na tento ušľachtilý materiál priťahuje čoraz viac nadšencov. Zákazník sa naučí maľovať s farbami na hodváb, naučí sa viace..
  65,00€
 • Kurz výroby šperkov
  Túžite po originálnom šperku ? Pod vedením skúsenej lektorky si vlastnoručne vyrobíte jedinečný, originálny šperk. Popis : Naučíte sa samostatne výrobe šperku. V spolupráci s dizajnérom šperkov si vyrobíte vlastné súpravy 2 setov, pozostávajúci z náušníc , náramku, náhrdelníka. Na výber budete..
  70,00€
 • Servítkovacia technika
  Chcete sa naučiť servítkovaciu techniku na rôzne podkladové materiály? Tak neváhajte a absolvujte trojhodinový kurz servítkovej techniky .  Popis :  Veľmi obľúbená technika z tzv : art hobby. Naučíte sa servítkovaciu techniku na rôzne podkladové materiály ako papierová krabička, 2..
  70,00€