Zážitky na vode

Si vodný živel a máš rád adrenalín? Tak hor sa na splavovanie Dunaja. Rafting je jednoducho supeeer.

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 •  Plavba na motorovej lodi po Baťovom kanáli
  Informácie o cene a možnosť objednať produkt nájdete na: Baťov kanál pre partiu   Popis :  Máte možnosť zapožičať si v prístave motorovú loď a plaviť sa ňou po kanáli. Ak máte viac ako 18 rokov, môžete sami riadiť plavidlo do výkonu 20 kW bez preukazu alebo zvláštnych povolení. Na..
  0,00€
 • Rafting na rieke Belá
    Najkrajšia a hlavne jediná prírodná rieka vhodná na rafting na Slovensku. Rafting na rieke Belá je zaujímavý pre tých, ktorí si chcú vyskúšať čaro tatranskej prírodnej vody a nemajú ešte veľké skúsenosti s raftovaním. Termín závisí od stavu a prietoku vody. Raftuje sa iba na jar v mesiacoc..
  100,00€
 • Rafting na umelom kanáli
    Chcete zažiť poriadnu dávku adrenalínu ? Chcete sa poriadne vyblázniť a zabaviť sa ? Chcete si poriadne zaraftovať ? Ponúkame Vám jedinečnú adrenalínovú zábavu a odreagovanie sa nielen pre jednotlivcov ale aj pre skupiny ľudí, firemné kolektívy. Popis:  čaká Vás teoretická v..
  120,00€
 • Rafting v Liptovskom Mikuláši
    Rafting je určený najmä pre ozajstných vychutnávačov adrenalínovej zábavy. Budete prekonávať prekážky ako skutočný profesionáli. Ak si chcete poriadne zajazdiť na divokej vode , potom je tento rafting práve pre Vás. Popis :  Rafting v Liptovskom Mikuláši, na umelo vystavanom kan..
  114,00€
 • Trojdňový rafting na rieke Belá
   Pre informácie o cene a realizáciu objednávky kliknite prosím na : Raftujte 3 dni na rieke Belá  Kód produktu: 20 Najkrajšia a hlavne jediná prírodná rieka vhodná na rafting na Slovensku. Rafting na rieke Belá je zaujímavý pre tých, ktorí si chcú vyskúšať čaro tatranskej prírod..
  0,00€