Zážitky vo vzduchu

Aspoň raz v živote si si povedal, ach kebyže aspoň raz môžem byť vták a voľne lietať. My ti to splníme a poskytneme ti vtáčiu perspektívu a voľnosť.

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • Jazda na snežnom skútri
  Popis: Zažite s nami adrenalín v krvi, ktorý Vás aj pri mrazivom počasí dokáže zohriať a nabudiť! Snežné skútre sú ten pravý liek na zimnú nostalgiu a ten správny zážitok pre Vás a Vašu partiu. Nebojte sa zažiť ten pocit „s vetrom o preteky“ v rozprávkovej zimnej krajine severného Gemera. Okrem neza..
  43,00€
 • Let vrtulníkom
    Roztiahnite krídla a naučte sa lietať s nami! Na lietadle letel už skoro každý, ale letom na vrtuľníku sa môže pochváliť málokto. Popis aktivity : let na trase Osídlenie Kostelec ( 23.000 r. pred n.l. ) – hrad Tematín – hrad Beckov – Nové Mesto nad Váhom – hrad Čachtice – hrad Branč ..
  90,00€
 • Pilotom lietadla – Cessna 152
   Pre informácie o cene a realizáciu objednávky kliknite prosím na : Pilotom lietadla    Popis aktivity : Doporučujeme prísť na miesto približne 30 minút pred samotným letom, nasleduje krátka inštruktáž a 30 alebo 60 minútový let na motorovom lietadielku Cessna 152 (pod..
  0,00€
 • TANDEMOVÝ ZOSKOK padákom - Prievidza
   Pre informácie o cene a realizáciu objednávky kliknite prosím na : Tandemový zoskok   Kód produktu: 149 Chcete zažiť adrenalínové dobrodružstvo? Vyskočte z lietadla vo výške 3000 metrov Zažijete maximálny pocit voľnosti a vyskúšate, aké to je, vznášať sa voľne nad krajinou.&..
  0,00€
 • Zoznamovací let CESSNA 172 N 95 / KOŠICE
    Cessna 172-N je jedno z najznámejších lietadiel a preto využite možnosť a vyskúšajte si, aké je to letieť s vetrom o závod a užívať si prekrásnu scenériu východného Slovenska, a to všetko po boku Vášho spolucestujúceho a skúseného pilota. Popis : Let na štvormiestnom lietadle Cessna ..
  189,00€