Let stíhačkou L-39 Albatros

Let stíhačkou L-39 Albatros

Model: Šport a adrenalín
Dostupnosť:
Na sklade
Cena: 1 422,00€
Popis

 

Let stíhačkou ! Rýchlosť 800 km /hod ! Akrobatické obraty s preťažením dosahujúcim 5 G ! Adrenalín , vzrušenie a jedinečný zážitok iba pre Vás ! 


Aero L-39 Albatros patrí medzi najúspešnejšie cvičné prúdové lietadlá s bohatou históriou, na ktorých sa školia špičkoví letci vo veľa krajinách sveta. Ak si chcete splniť svoj sen a vyskúšať ako civilná osoba let v cvičnom prúdovom vojenskom lietadle, neváhajte a využite našu jedinečnú ponuku. 

Popis aktivity : 

Po príchode na letisko sa zoznámite s lietadlom L-39 „Albatros“ OK-JET. Pri predletovej príprave Vás čaká nácvik katapultáže – vystrelenie sedačky z kokpitu lietadla v prípade núdzového opustenia lietadla. Pilot, prípadne technik lietadla Vás zoznámi s kokpitom a prístrojmi v ňom. Samotný priebeh letu si dohodnete vopred s pilotom podľa Vašich osobných a fyzických možností. Potom Vás už čaká Váš vlastný let s profesionálnym pilotom lietadla L-39 „Albatros“ OK-JET .......

Darčekový balíček obsahuje : 

let lietadlom L 39 Albatros podľa Vašej objednávky, krátku predletovú zdravotnú prehliadku (priamo na letisku), nácvik katapultáže, zapožičanie kombinézy, prilby.

Darčekový balíček neobsahuje :

stravu, ubytovanie (ak pricestujete o deň skôr) odvoz na miesto konania zážitku, poistné klienta

Lokalita : Západné Čechy

Doba trvania :

podľa objednávky. Predletová príprava a samotný let prebehne v rovnaký deň.

VARIANT I. - 1 osoba / 15 minút 

VARIANT II. - 1 osoba / 20 minút

VARIANT III. - 1 osoba / 30 minút

VARIANT IV. - 1 osoba / 45 minút

Sezóna :

celoročne za priaznivých letových podmienok 

Počasie :

v prípade extrémne zlého počasia v dohodnutom termíne sa lety nekonajú. V tom prípade budete vopred telefonicky informovaní a bude dohodnutý náhradný termín.

Počet osôb : 1

Doprovod : je možný. Diváci môžu fotiť aj filmovať. Pohybujú sa vo vyhradenom priestore na letisku.

Zdravotný stav : dobrý. Nevhodné pre osoby so srdečnými chorobami a pre ľudí so sklonom ku kinetóze. V prípade vážnych zdravotných obmedzení NUTNÁ konzultácia s lekárom. Pre let stíhačkou je požiadavka- potvrdenie od lekára na leteckú kvalifikáciu A2. V prípade, že nie ste držiteľom tejto kvalifikácie, zaistíme Vám kvalifikovaného lekára pred letom na mieste ( v cene).

Oblečenie : 

športové oblečenie, slnečné okuliare. Kompletné oblečenie - letecká kombinéza, prilba s prívodom kyslíku Vám bude zapožičaná. Kabína lietadla je klimatizovaná

Ďalšie informácie : 

Osobné filmovanie na videokameru a fotografovanie je u lietadla povolené. V prípade záujmu Vám môžeme zabezpečiť profesionálne video(DVD) priamo z Vášho letu ( štart, pristátie, letecké zábery vrátane záberov z kabíny). V lietadle sú inštalované tri kamery, jedna sníma dolnú časť trupu s pohľadom na podvozok, ďalšie dve sú v kokpite s jedným pohľadom na Vás, účastníka letu a druhým z pohľadu pozície pilota.
Telesná hmotnosť klienta do 120 kg. Minimálny vek pre let je 18 rokov ! 

Rezervácia : minimálne 1 týždeň vopred

Recenzie (0)

Napísať recenziuPoznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Najhoršie            Najlepšie