Darček pre páry

Zažite so svojou polovičkou romantiku, zbúranie stereotypu. Posilní to vašu lásku a spestrí váš vzťah.

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • Let balónom - súkromne
    Priebeh : Balón stúpa alebo klesá vplyvom teploty vzduchu vo vnútri obalu balóna. Vodorovný pohyb udáva smer vetra. Miesto štartu si pilot vyberie podľa smeru vetra v daný deň, tak aby po hodine letu mohol bezpečne pristáť na inom vhodnom mieste. Vhodné miesto na štart môže byť lúka, po..
  388,00€
  Založené na 1 recenziách.
 • Absolútny relax v Liptovskej kotline
    Relaxu nikdy nie je dosť. Tento wellnessom a relaxom naplnený pobyt Vás zaručene prebudí do života. Garantujeme, že nebudete chcieť odísť domov!    Popis aktivity : Masáž, vírivka alebo termálne kúpalisko? Ľahká večera alebo ochutnávka toho najgurmánskejšieho pod slnkom?..
  239,00€
 • Astronomická noc na hvezdárni pre rodinu
    Prežite so svojou rodinou nezabudnuteľné chvíle a objavte krásy vesmíru.  Popis aktivity:  Individuálna večerná návšteva hvezdárne s odborným sprievodcom, ktorý sa bude venovať iba Vám .  Návšteva začína večer vo Vami vybraný deň.  Najskôr si môžete pozrieť progra..
  38,00€
 • Dovolenka vo Vysokých Tatrách
    Žiadna relaxačná masáž sa nevyrovná tomu pravému relaxu v objatí prírody! Ak už máte dosť rušného mesta a neustáleho kolobehu pracovného týždňa, skúste len tak vypnúť a oddýchnuť si aj s Vašou polovičkou v nezameniteľnom prostredí a splyňte s prírodou!   Popis :  V osade..
  59,00€
 • Dve noci v stredovekom kaštieli
    Prežite dve noci s Vašou drahou polovičkou v štýlovom romantickom stredovekom kaštieli . Nikým a ničím nerušení . . .    Popis :  víkend strávený podľa vlastných predstáv .  Darčekový balíček obsahuje : ubytovanie v apartmáne so samostatným vchodom na dve..
  112,00€
 • Letný balíček pre rodiny s deťmi v Rakúsku
    Nezabudnuteľná rodinná dovolenka v krásnom prostredí Semmeringu. Ubytovaní budete v krásnych komfortných rodinných izbách. Pre deti je tu stolný tenis a tiež detské ihrisko.   Darčekový balíček obsahuje: -            ..
  580,00€
 • My dvaja a kúzelná Šumava
    Hoďte za hlavu starosti všedného dňa a doprajte si vo dvojici relaxačno -romantický pobyt v štýlovom horskom hoteli uprostred nádhernej šumavskej prírody neďaleko Lipna. Popis :  po príchode sa prihlásite s darčekovou poukážkou na recepcii, kde sa dozviete všetky potrebné inform..
  266,00€
 • Noc v divočine - nocľah v senníku pre dvojicu
    Zažite neopakovateľnú noc v divokej prírode, v senníku, prípadne len pod holým nebom. Ponorte sa do slnkom usušených liečivých bylín, ktoré vám dodajú liečivú silu. Vychutnajte si čaro nočnej prírody, vôňu čerstvého sena, svit mesiaca a žiaru nespočetného množstva hviezd. Pri žiare ohňa, t..
  89,00€
 • Oddychový pobyt pre rodičov a seniorov - Piešťany
    Skvelý darček pre Vašich rodičov. Doprajte im dokonalý oddych s vynikajúcou ponukou v anglickom štýle v kúpeľnom meste Piešťany. Popis: Čaká Vás luxusný hotel s veľmi príjemnou atmosférou i personálom. Doprajte si relax a nechajte rozmaznávať svoje telo i dušu. Užite si krásny spoločný..
  177,00€
 • Plavba na motorovej lodi po Baťovom kanáli
    Hľadáte oddych, únik z hektického spôsobu života a jedinečné zážitky v prekrásnej prírode a čistom vzduchu ? To všetko môžete zažiť na romantickej plavbe na motorovej lodi. Popis aktivity: Máte možnosť zapožičať si v prístave motorovú loď a plaviť sa ňou po kanáli. Ak máte viac ako 18 ..
  99,00€
 • Relaxačný víkendový pobyt - Malá Fatra
    Hľadáte únik z hektického mestského života ? Ponúkame Vám chvíle oddychu v prekrásnom prostredí oravskej prírody a načerpanie síl do ďalšej práce. Objavte čaro nádhernej slovenskej prírody.    Popis : budete ubytovaní v penzióne - drevenici, ktorá je zasadené do neporušene..
  240,00€
 • Romantický víkend pre dve osoby - Bojnice
  Prekvapte svojho partnera či partnerku romantickým darčekom a využite našu víkendovú ponuku luxusného ubytovania. Hotel svojim krásnym interiérom a starožitným nábytkom je na príjemne strávený víkend v pokojných Bojniciach tou správnou voľbou.  Popis aktivity: V štvorhviezdičkovom hoteli bu..
  229,00€