Darček pre ženu

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 •  Ájurvédsky oddych – detox
    Nechajte sa očariť indickou medicínou. Teraz prichádza aj k Vám! Je tu ájurvéda. Popis : Základom detoxikačného balíka je obľúbená ájurvédska masáž ABHYANGA a peeling s morskou soľou, medom a citrónom. Cieľom balíka je hĺbková očista tela a detoxikácia. Prostredníctvom stimulácie krv..
  65,00€
 • Astronomická noc na hvezdárni pre rodinu
    Prežite so svojou rodinou nezabudnuteľné chvíle a objavte krásy vesmíru.  Popis aktivity:  Individuálna večerná návšteva hvezdárne s odborným sprievodcom, ktorý sa bude venovať iba Vám .  Návšteva začína večer vo Vami vybraný deň.  Najskôr si môžete pozrieť progra..
  38,00€
 • Balík pre dámy
      Každý sa raz za čas potrebuje hodiť do režimu offline a užiť si chvíľku len pre seba, často hlavne ženy. Čo tak si poriadne oddýchnuť v príjemnom prostredí Slnečných jazier? Či vyskúšať nordic walking? Alebo sa dokonca nechať zmeniť na nepoznanie? Teraz je to všetko možné len za ..
  79,00€
 • Dámska jazda
    Žijete veľmi rýchlo a neviete si poriadne nájsť čas ani na najlepšiu priateľku? Doprajte si spoločný víkend v krásnom prostredí bez starostí a stresov. Doprajte sebe i svojej priateľke odpočinok, uvoľnenie pri masáži, relaxovanie v Relax centre. Užite si nezabudnuteľnú dámsku jazdu. &nb..
  209,00€
 • Dámska jazda v Bojniciach
    Milé dámy, viete si predstaviť, že prídete do hotela kde vás na izbe čaká sekt s vyberanou bonboniérou a len si tak ležíte v posteli s kamoškou, hompáľate nohami a rozprávate sa a rozprávate sa, smejete sa a znovu sa rozprávate. Ak nie tak príďte do luxusného hotela, ktorý je ako stvorený ..
  240,00€
 • Dámska jazda v Malej Fatre
    Hľadáte víkendový pobyt plný pohody, zábavy a odpočinku v príjemnou prostredí? Doprajte sebe a svojej kamarátke víkendový pobyt v krásnej lokalite Malej Fatry. Ubytované budete v krásnej drevenici. Načerpajte nové sily vo wellness centre a vyskúšajte masáže, sauny.   Popis : ..
  240,00€