Vianočný darček

Pečenie koláčikov, umývanie okien a akosi nestíhate nakúpiť darčeky pre svojich blízkych. Nič to Adina má pre vás jedinečné vianočné darčeky z ktorých si zaručene vyberiete.

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • Jazda na vozidle Hummer
    Hummer. Skrátka Hummer. On nepotrebuje vychváliť do neba, lebo jeho samotné nebo poslalo na zem, aby vysvetlil ostatným terénnym autám, ako sa to má robiť. Síce sú to stále štyri kolesá, volant a nejaké tie trubičky, ale ... predsa ... je to HUMMER! Popis aktivity: Dosť bolo babského r..
  139,00€
 • Let balónom Trenčín
    Vyhliadkový let balónom je jedinečnou príležitosťou pre každého, kto chce zažiť romantiku v oblakoch a pozerať na svet z vtáčej perspektívy. . . Neopakovateľný zážitok pre všetkých milovníkov romantiky.  Priebeh : Balón stúpa alebo klesá vplyvom teploty vzduchu vo vnútri obalu b..
  129,00€
 • Traktor - bager
    Klasika je klasika a nič ju nepremôže. Klasický bager strednej veľkosti poteší skutočne každého, kto aspoň v myšlienkach zavadil o tieto ohromné stroje. Nechajte sa očariť zvukom ich motora a zahrabnite bagrom do poriadnej práce ! Darčekový balíček obsahuje: - Prenájom stroja na hodinu..
  89,00€