Zážitkové pobyty

Nie je nad to vychutnať si zážitky a navždy ich mať vryté v pamäti. Ponúkame pestrú  škálu pobytov. Každý si vyberie u nás to pravé.

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • Deň na salaši - letný balíček
    Hľadáte dokonalý relax a únik zo stereotypu všedných dni ? Ponúkame Vám zážitkový pobyt ” DEŇ NA SALAŠI " kde spoznáte, ako žili naši predkovia . Na vlastnej koži si vyskúšate vlastnoručne spraviť syr a oštiepok a spolu s valachmi sa môžete postarať o ovečky a iné zvieratá. V čarokrásnej p..
  394,00€
 • Deň na salaši - zimný balíček
    Hľadáte dokonalý relax a únik zo stereotypu všedných dni ? Ponúkame Vám zážitkový pobyt ” Deň na salaši " kde spoznáte, ako žili naši predkovia . Na vlastnej koži sa môžete postarať o ovečky a iné zvieratá. V čarokrásnej prírode sa dokonale odreagujete, zabudnete celkom na mestský hlučný ž..
  394,00€
 • Hor sa na lyže
    Vyberte sa s Vašou polovičkou a užite si kopec zábavy na lyžiach, snowboardoch a snežných skútroch. O zábavu budete mať určite postarané! Popis aktivity:  Priamo k chate sa vyveziete snežným skútrom, pochutnáte si na skvelých jedlách a ráno hor'sa pokoriť okolité svahy. Ak by ste ..
  185,00€
 • Noc v divočine - nocľah v senníku pre dvojicu
    Zažite neopakovateľnú noc v divokej prírode, v senníku, prípadne len pod holým nebom. Ponorte sa do slnkom usušených liečivých bylín, ktoré vám dodajú liečivú silu. Vychutnajte si čaro nočnej prírody, vôňu čerstvého sena, svit mesiaca a žiaru nespočetného množstva hviezd. Pri žiare ohňa, t..
  89,00€
 • Relaxačný víkendový pobyt - Malá Fatra
    Hľadáte únik z hektického mestského života ? Ponúkame Vám chvíle oddychu v prekrásnom prostredí oravskej prírody a načerpanie síl do ďalšej práce. Objavte čaro nádhernej slovenskej prírody.    Popis : budete ubytovaní v penzióne - drevenici, ktorá je zasadené do neporušene..
  240,00€
 • Víkendový pobyt, relax a golf v jednom
    Cítite sa unavení, potrebujete si oddýchnuť a načerpať novú energiu? Pozývame Vás do prekrásneho prostredia oravskej prírody. Popis :  budete ubytovaní v penzióne - drevenici, ktorá je zasadené do neporušenej prírody Malej Fatry. Je zútulnená ohňom, vôňou dreva a domácou kuchyňo..
  259,00€