Aktivný oddych

Nie si z tých, ktorý radi leňošia pri telke a máš rád aktívny oddych. Toto je to pravé orechové pre teba splavovanie Dunaja alebo lezenie po skalách a dýchať čerstvý vzduch v prírode.

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • Balík pre dámy
      Každý sa raz za čas potrebuje hodiť do režimu offline a užiť si chvíľku len pre seba, často hlavne ženy. Čo tak si poriadne oddýchnuť v príjemnom prostredí Slnečných jazier? Či vyskúšať nordic walking? Alebo sa dokonca nechať zmeniť na nepoznanie? Teraz je to všetko možné len za ..
  79,00€
 • Hor sa na lyže
    Vyberte sa s Vašou polovičkou a užite si kopec zábavy na lyžiach, snowboardoch a snežných skútroch. O zábavu budete mať určite postarané! Popis aktivity:  Priamo k chate sa vyveziete snežným skútrom, pochutnáte si na skvelých jedlách a ráno hor'sa pokoriť okolité svahy. Ak by ste ..
  185,00€
 • Relax v Tatrách
    Zabudnite na starosti všedných dní a užite si príjemné chvíle plné romantiky , zábavy ale aj relaxu v štýlovom a vďaka svojej polohe priamo na golfovom ihrisku aj jedinečnom hoteli v čarovnom prostredí Vysokých Tatier .  Popis aktivity: trojdňový pobyt plný športu, zábavy ale aj r..
  249,00€
 • Rodinka na horách
    Vyberte sa na hory s rodinou a užite si kopec zábavy v krásnej prírode. O zábavu budete mať určite postarané!   Popis aktivity :  Víkendový pobyt v zimnom lyžiarskom stredisku počas leta? Prečo nie. Vyskúšajte a nebudete ľutovať.  Darčekový balíček obsahuje : ..
  285,00€
 • Rodinka na lyžiach
     Pre informácie o cene a realizáciu objednávky kliknite prosím na : Rodinka na lyžiach  Vyberte sa na hory s rodinou a užite si kopec zábavy na lyžiach, snowboardoch a snežných skútroch. O zábavu budete mať určite postarané! Popis aktivity :  Priamo k chate sa ..
  345,00€