Romantické pobyty

Zasnežená krajinka k tomu varené vínko a vaša polovička. Alebo romantika na zámku. Och dokonalá predstava. Zoberte svoju polovičku na nezabudnuteľný romantický pobyt a vaša láska sa ešte viac utuží.

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 •  Štiavnické vrchy zo sedla pre dvojicu
     Pre informácie o cene a realizáciu objednávky kliknite prosím na : Štiavnické vrchy zo sedla pre dvojicu Popis : trojdňový pobyt v Banskej Štiavnici. Vašim novým domovom sa na víkend stane hotel s prekrásnym výhľadom na Nový Zámok a Banskú Štiavnicu  Darčekový balí..
  0,00€
 • Westernový pobyt v mestečku pre dvoch
     Pre informácie o cene a realizáciu objednávky kliknite prosím na : Romantický pobyt vo westernovom mestečku Vydajte sa za divokým západom do westernového mestečka, do čias indiánov, kovbojov, ryžovania zlata a splňte si tak svoj detský sen. Nevšedný víkend vo western štýle..
  0,00€
 • Dve noci v stredovekom kaštieli
    Prežite dve noci s Vašou drahou polovičkou v štýlovom romantickom stredovekom kaštieli . Nikým a ničím nerušení . . .    Popis :  víkend strávený podľa vlastných predstáv .  Darčekový balíček obsahuje : ubytovanie v apartmáne so samostatným vchodom na dve..
  112,00€
 • LEN TY A JA
  Popis aktivity : V štvorhviezdičkovom hoteli budete privítaní lahodným sektom. Po prehliadke čarokrásneho Bojnického zámku kde sa nakrúcala známa rozprávka „ Šíleně smutná princezna „ si Váš spoločný romantický deň môžete osláviť s pohárom vína v hotelovej jaccuzi a nerušene si vychutnať večeru ..
  279,00€
 • My dvaja a kúzelná Šumava
    Hoďte za hlavu starosti všedného dňa a doprajte si vo dvojici relaxačno -romantický pobyt v štýlovom horskom hoteli uprostred nádhernej šumavskej prírody neďaleko Lipna. Popis :  po príchode sa prihlásite s darčekovou poukážkou na recepcii, kde sa dozviete všetky potrebné inform..
  266,00€
 • Oddychový pobyt pre rodičov a seniorov - Piešťany
    Skvelý darček pre Vašich rodičov. Doprajte im dokonalý oddych s vynikajúcou ponukou v anglickom štýle v kúpeľnom meste Piešťany. Popis: Čaká Vás luxusný hotel s veľmi príjemnou atmosférou i personálom. Doprajte si relax a nechajte rozmaznávať svoje telo i dušu. Užite si krásny spoločný..
  177,00€
 • Potulky históriou pre dvojicu -7 divov Banskej Štiavnice
    Popis : Obrovské strieborné bohatstvo, ukryté v podzemí, bolo príčinou vzniku a rozvoja tohto netradičného mesta. Dnes sa na povrchu jeho územia nachádzajú skvosty a koncentráciou historických budov môže súperiť s ktorýmkoľvek historickým centrom miest v Nemecku alebo Rakúsku. Príďte a ..
  298,00€
 • Relax v Tatrách
    Popis aktivity : trojdňový pobyt plný športu, zábavy ale aj relaxu pre dve osoby v termíne podľa vlastného výberu. Darčekový balíček obsahuje :  - ubytovanie na 2 noci pre 2 osoby v komfortne a štýlovo zariadených dvojposteľových izbách, raňajky formou bufetových stolov, - w..
  249,00€
 • Romantický únik do Bojníc
    Popis aktivity : V hoteli vás očakáva to najkrajšie ubytovanie s výhľadom na Bojnický zámok. Užite si znamenitú kuchyňu, uvoľnite sa vo wellness zóne, ochutnajte výborné víno z produkcie majiteľa hotela, alebo od slovenských a svetových vinárov. Luxusný hotel vám ponúka všetko, čo patrí..
  413,00€
 • Romantický víkend pre dve osoby - Bojnice
  Prekvapte svojho partnera či partnerku romantickým darčekom a využite našu víkendovú ponuku luxusného ubytovania. Hotel svojim krásnym interiérom a starožitným nábytkom je na príjemne strávený víkend v pokojných Bojniciach tou správnou voľbou.  Popis aktivity: V štvorhviezdičkovom hoteli bu..
  229,00€
 • Romantický víkend vo Vlkolínci
     Pre informácie o cene a realizáciu objednávky kliknite prosím na : Romantický víkend vo Vlkolínci Prežite nezabudnuteľný romantický víkend s milovanou osobou v originálnej drevenici v krásnom a tichom prostredí malebnej dedinky Vlkolínec .    Popis aktivity :&..
  111,00€
 • Sen pre dvoch - romantický víkend
    Chcete si užiť víkend, ktorý bude patriť iba Vám ?  Pre všetkých zamilovaných ponúkame exkluzívny pobyt v romantickej apartmánovej izbe vo veži vinného domu, kde sa bude chcieť ukryť určite každá romantická duša... Popis:  Vo vínnom dome budete privítaní lahodným sektom a ..
  240,00€