Hotely

Máte problém vždy s výberom hotela. Adina vám pomôže a zbaví vás trápenia. U nás nájdete krásne hotely.

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • Absolútny relax v Liptovskej kotline
    Relaxu nikdy nie je dosť. Tento wellnessom a relaxom naplnený pobyt Vás zaručene prebudí do života. Garantujeme, že nebudete chcieť odísť domov!    Popis aktivity : Masáž, vírivka alebo termálne kúpalisko? Ľahká večera alebo ochutnávka toho najgurmánskejšieho pod slnkom?..
  239,00€
 • Dámska jazda v Bojniciach
    Milé dámy, viete si predstaviť, že prídete do hotela kde vás na izbe čaká sekt s vyberanou bonboniérou a len si tak ležíte v posteli s kamoškou, hompáľate nohami a rozprávate sa a rozprávate sa, smejete sa a znovu sa rozprávate. Ak nie tak príďte do luxusného hotela, ktorý je ako stvorený ..
  240,00€
 • Dovolenka vo Vysokých Tatrách
    Žiadna relaxačná masáž sa nevyrovná tomu pravému relaxu v objatí prírody! Ak už máte dosť rušného mesta a neustáleho kolobehu pracovného týždňa, skúste len tak vypnúť a oddýchnuť si aj s Vašou polovičkou v nezameniteľnom prostredí a splyňte s prírodou!   Popis :  V osade..
  59,00€
 • Objavte tokaj - ochutnávka tokajských vín s ubytovaním
    Užite si jedinečnú návštevu tokajskej oblasti v malebnej dedinke na úpätí Zemplínskych vrchov spojenú s degustáciou 10 druhov vín. Objavte nenapodobiteľnú vôňu tohto jedinečného vína. Objavte TOKAJ . Popis aktivity :  Na Tokaji budete privítaní pohárikom kvalitného vína . Po pre..
  365,00€
 • Relax v Tatrách
    Zabudnite na starosti všedných dní a užite si príjemné chvíle plné romantiky , zábavy ale aj relaxu v štýlovom a vďaka svojej polohe priamo na golfovom ihrisku aj jedinečnom hoteli v čarovnom prostredí Vysokých Tatier .  Popis aktivity: trojdňový pobyt plný športu, zábavy ale aj r..
  249,00€
 • Rodinka na horách
    Vyberte sa na hory s rodinou a užite si kopec zábavy v krásnej prírode. O zábavu budete mať určite postarané!   Popis aktivity :  Víkendový pobyt v zimnom lyžiarskom stredisku počas leta? Prečo nie. Vyskúšajte a nebudete ľutovať.  Darčekový balíček obsahuje : ..
  285,00€
 • Wellness víkend v najstaršom hoteli na Slovensku
    Ak Vám chýba oddych a chcete aspoň na chvíľu utiecť od rušného života, tento zážitkový pobyt nabitý wellnessom a masážami je ako stvorený pre Vás. Oddychujte spolu s Vašou polovičkou a garantujeme Vám, že sa Vám nebude chcieť odísť.   Popis :  Zregenerujte telo i dušu v ..
  199,00€