+421 944 078 245
v prac. dňoch 9:00 - 17:00

Vplyv globálnej situácie na ceny zážitkov

Milí priatelia, sme radi, že ste stále s nami a aj naďalej robíte radosť zážitkami sebe a svojim blízkym. Žiaľ, globálna situácia je nám všetkým známa, dotýka sa každej oblasti a o zdražovaní počúvame zo všetkých strán. Preto vám musíme dať na vedomie, že aj ceny našej ponuky môžu byť navýšené, z dôvodu vyšších cien a nákladov zo strany dodávateľov.

Darčeky doručíme do Vianoc!

Doručujeme: do 20.12.2021 Slovenskou poštou a kuriérskou službou a 21.12.-23.12.2021 zasielame elektronický poukaz do e-mailu.

Zábavné odvetvia v čase pandémie

Čo nás všetkých spája, je obmedzená mobilita a je viac než jasné, že všetci sa potrebujeme zúfalo vrátiť do bežného života. Keď sme nevedeli, čo robiť a ako tráviť voľný čas pri nekonečných možnostiach, teraz by sme si vychutnali kávu s priateľmi a prechádzku preľudneným mestom ako nikdy predtým.

Mikuláš

Už každý pocítil chladný vánok zimného obdobia, kedy pociťujeme zimu až na špičkách prstov a zápasíme so zimným vetríkom, ktorý svoje víťazstvo radostne hlása vyštípanými červenými líčkami na našej tvári. Nastala zima, chlad a mráz, ktoré sa predbiehajú za oblokmi teplej chalupy, a zároveň teplo, láska a hrejivosť v ľudských srdciach.

Zážitky posielame bez obmedzení

Drahí priatelia, Naša spoločnosť pracuje na 100 % vo vybavovaní rezervácií aj objednávok. Všetky prepravné spoločnosti spracovávajú zásielky v normálnom režime. Vaše rezervácie vzhľadom na súčasnú situáciu budeme vybavovať po uvoľnení opatrení vlády, avšak Vaše žiadosti o predlženie darčekovej poukážky vybavujeme nepretržite . V prípade Vašich ďalších otázok Vám budeme odpovedať priebežne.

OZNAM O NEPRÍTOMNOSTI 06.08.2020

Z dôvodu odstávky elektriny všetky vaše e-maily, rezervácie či objednávky vybavíme v piatok 07.08.2020

Adina 12 narodeniny

Už 12 rokov ste spolu s nami súčasťou prežívania snov, zážitkov, radostí a adrenalínu nielen vo vašom, ale aj našom živote. Každý jeden zážitok, z ktorého sa môžete plnými dúškami tešiť, teší aj nás. Za celú dobu fungovania Adiny sme sa vždy snažili vyberať každý jeden zážitok starostlivo, aby si ho každý jeden účastník užil najviac, ako sa len dá. Adina počas rokov dokázala preskákať jednoduchšími aj zložitejšími obdobiami.

Koronavírusu Covid-19

Milí priatelia, vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu, v súvislosti so šírením koronavírusu, budeme nasledujúce 2 týždne (od 16.3. 2020 do 3.4.2020 ) fungovať v obmedzenom režime. Všetky Vaše otázky a objednávky budú vybavované.

Prebúdzanie sa do jari

Už Vás nebavia krátke zimné večery? Nepáčia sa Vám chladné, sychravé dni? Ste unavení z odchodov a príchodov domov za tmy?

OZNAM O DORUČENÍ

!! OZNAM !! Aby sme vám balíček stihli doručiť do Vianoc, je potrebné, aby ste poslednú objednávku spravili max. do ZAJTRA 19.12.2019 do 12:00.

Jednotka na trhu
v predaji zážitkov
Jednoduchý online predaj
Vernostný klub Adina
pre každého člena
17
Rokov na trhu