+421 944 078 245
v prac. dňoch 9:00 - 17:00

Valentín

Sviatok zaľúbených nám už klope na dvere.

Zážitky vianočnej radosti

Vianoce sú obdobím, ktoré nám prináša radostné pocity, široké úsmevy a nezabudnuteľné chvíle s rodinou a priateľmi. Vonkajšie svetlá, farebné guľôčky a vonné sviečky navodzujú atmosféru, ktorá sa nedá inak opísať ako vianočný zázrak. Vôňa jedle, škorice a vianočných koláčikov symbolizuje predzvesť Vianoc.

Jeseň plná zážitkov na Adine

Začiatok školského roka je znamením konca leta a začiatkom jesene. Rána sú už chladnejšie, dni kratšie.

Oblečte si dobový kostým a staňte sa princeznou po boku svojho princa

Na známosť sa všetkým dáva, že naše produktové portfólio sa rozrástlo o neopakovateľný zážitok, ktorý nájdete exkluzívne iba u nás! Čo špeciálne sme si pre Vás pripravili? Unikátny zážitok pre každú vekovú kategóriu, pri ktorom sa z Vás za pár minút stanú urodzené princezné či odvážni princovia. Prenesiete sa v čase a doslova na vlastnej koži zažijete atmosféru šľachtického sídla z 18. storočia. Z množstva nádherných dobových kostýmov, ktoré sú na výber v rôznych veľkostiach, si nebudete vedieť vybrať. Veľké nazberané sukne, volány, klobúky s perím či rôzne doplnky, to všetko vykúzli tú pravú atmosféru.

Valentín plný zážitkov

Milí Adináci, na začiatok by sme Vám všetkým zaželali úspešný štart do nového roka 2023. Starý rok ubehol ako voda a na dvere pomaličky klope sviatok zamilovaných – sv. Valentín. 14. februára sa každoročne snažíme urobiť radosť tým, ktorých najviac ľúbime. Pre tých, ktorých už omrzeli ruže či čokoláda a stále váhajú nad správnym darčekom, sme si pripravili zopár tipov.

Vianočné zážitky

Už prichádza šum vianočného obdobia. Farebné lístia vystriedajú prvé vločky, mestá sa zaplnia tisíckami vianočných svetielok a melódií vianočných kolied. S vianočným obdobím často pribúda aj stres spojený s nedostatkom nápadov na vianočné darčeky pre svojich najbližších. Často si lámete hlavu nad tým, čo komu podarovať aby ho darček potešil. Avšak, skúšali ste darovať zážitok? Ak ste si odpovedali na túto otázku, že nie, neskúšali, je čas to zmeniť! Darujte svojim blízkym nezabudnuteľný vianočný darček v podobe zážitku.

Deň otcov

Každým dňom je to bližšie a bližšie. Blíži sa k nám deň otcov. Každý otec potrebuje pozornosť od svojich detí, ktorým stojí celý čas po boku. Pre deti neznamená len byť otcom, pre deti je vzorom a ich priateľom, s ktorým podnikajú výlety a rôzne zaujímavé dobrodružstvá. Preto by ste si deti mali vážiť svojho otca a dopriať mu malé rozmaznanie v podobe zážitku alebo malého darčeka. Dobre všetci vieme, že každý otec je milovník piva a väčšina oteckov si dopraje a vychutná pri dobrom futbale vychladené pivo. Možno práve Váš otec sa zamýšľal nad tým, ako sa vyrába tá pravá chuť piva. Doprajte svojmu oteckovi kurz varenia piva a spolu s kurzom mu tak doplníte hladinu vitamínu B. Predsa, treba myslieť na zdravie svojich rodičov! :D

Príjemné chvíle pri knihe!

Ako všetci dobre vieme mesiac marec sa nám nespája len s príchodom jari ale i s knihami. Vraví sa, že pes je najlepší priateľ človeka, ale vedeli ste, že knihy sú rovnako dobrým priateľom človeka? Nemusíte byť milovník kníh, ale ak si chcete predĺžiť život zbystrite pozornosť! Vraví sa, že človek, ktorý denne prečíta zopár strán výrazne mu to predĺži život. Knihy sú vynikajúcim lekárom. Nie len, že Vám predĺžia život o pár rokov ale taktiež Vás zbavia stresu, znižujú krvný tlak a zlepšujú pamäť. Ak sa bojíte lekárov a túžite byť zdravý ako rybička siahnite po knihe! Príjemné chvíľky pri knihách Vám určite spríjemní víkendový wellness pobyt pod Tatrami. Predstavte si tie nádherné v

Sviatok zaľúbených!

Už klope na naše dvere sviatok zaľúbených. Každý jeden z nás túži po láske a priateľstve v podobe bozkov či objatí, ktoré z nás prebúdzajú tie najkrajšie pocity. Prečo teda neprežiť v tento deň lásku ešte intenzívnejšie? Tento deň Vám nemusí pripomínať lásku medzi zaľúbencami, ale môže symbolizovať lásku medzi rodinami, priateľmi, rodičmi a ich deťmi. Premýšľate nad originálnym darčekom pre Vašu drahú polovičku a nenapadá Vás originálny darček? Netreba behať po nákupnom centre a hľadať ten najdrahší darček. Svoju lásku môžete prejaviť rôznymi spôsobmi.

Zima sa blíži a my Vám prinášame overené zážitky

Môžeme už cítiť vonku chladný vánok motajúci úsmevy milovníkom zimnej prírody. Znovu nastal čas, v ktorom nám obrazce zimy prekrývajú výplne okien. Čarokrásne obdobie zimy, ktoré so sebou prináša mnoho nádherných sviatkov nás pomaly zabaľuje do svojho objatia.

Jednotka na trhu
v predaji zážitkov
Jednoduchý online predaj
Vernostný klub Adina
pre každého člena
17
Rokov na trhu